Stavby a opravy komínů

Stavby a opravy komínů

Komín je velmi důležitou součástí stavby. Proto byste řešení celé koncepce komínu neměli nechávat až na poslední chvíli. Předejdete tak případným nejasnostem a zbytečným komplikacím.

Prvním krokem k novému komínu je konzultace přímo v místě stavby, po níž teprve následuje vypracování cenové nabídky a samotná realizace. Na základě našich zkušeností vám takovýto postup můžeme vřele doporučit. Schůzka s odborníkem Vám pomůže vyjasnit si představu o provedení a finální podobě komínu. Stavba komínu není nic složitého, nicméně je třeba zdůraznit, že komín, který budete využívat mnoho let může nesprávným technologickým postupem montáže být nefunkční nebo mít vady, které již nelze odstranit.

Provádíme také opravy komínů.

Nabízíme základní možnosti opravy komínu - vymazávání a vložkování.

Veškeré zakázky na stavby a opravy komínů provádíme nejen v okolí Světlé pod Ještědem, ale také v Jablonci nad Nisou, Liberci, Turnově, Semilech, Jičíně, i v Mladé Boleslavi. V těchto městech jsme úspěšně realizovali již řadu zakázek.

Pro inspiraci se můžete podívat do fotogalerie na námi realizované opravy a výstavby nových komínů.

Stavby a opravy komínů

Stavby a opravy komínůKomín je velmi důležitou součástí stavby. Proto byste řešení celé koncepce komínu neměli nechávat až na poslední chvíli. Předejdete tak případným nejasnostem a zbytečným komplikacím. Prvním krokem k novému komínu... Zjistit více>>

Obklady koupelen

Obklady koupelenObklady do koupelny jsou nepostradatelným prvkem každé moderní koupelny, protože dotvářejí celkový vzhled interiéru. Zařiďte si koupelnu přesně podle vašich představ a vyberte si ty správné obklady do koupelny...    Zjistit více>>

Adresa Firmy

Rozstání 159

Světlá pod Ještědem

463 43

Kontaktní informace

Leoš Janeček - Stavební práce

Email:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Web: http://www.leosjanecek.cz/

Mobil: +420 732 984 323