Stavba rodinných domů

Rodinné domy na klíč

Pokud hledáte spolehlivou a kvalitní firmu pro stavbu Vašeho rodinného domu na klíč, jste na správném místě. Dbáme na individuální přístup ke klientovi a naším cílem je maximální spokojenost s výsledným projektem.
Rodinný dům je domov na celý život, proto 
je důležitá důvěra mezi námi a klientem, kterou Vám můžeme zaručit. Garantujeme profesionální služby od projektu rodinného domu až po dokončovací stavební práce.

Naše mnohaleté zkušenosti se stavbou rodinných domů zaručují kvalitu použitého materiálu a stavebních prací.

Rodinné Domy na klíč realizujeme včetně zajištění veškerých souvisejících služeb.

Veškeré zakázky na rodinné domy provádíme nejen v okolí Světlé pod Ještědem, ale také v Jablonci nad Nisou, Liberci, Turnově, Semilech, Jičíně, i v Mladé Boleslavi. V těchto městech jsme úspěšně realizovali již řadu zakázek.

Pro inspiraci se můžete podívat do fotogalerie na námi postavené rodinné domy na klíč.

Stavby a opravy komínů

Stavby a opravy komínůKomín je velmi důležitou součástí stavby. Proto byste řešení celé koncepce komínu neměli nechávat až na poslední chvíli. Předejdete tak případným nejasnostem a zbytečným komplikacím. Prvním krokem k novému komínu... Zjistit více>>

Obklady koupelen

Obklady koupelenObklady do koupelny jsou nepostradatelným prvkem každé moderní koupelny, protože dotvářejí celkový vzhled interiéru. Zařiďte si koupelnu přesně podle vašich představ a vyberte si ty správné obklady do koupelny...    Zjistit více>>

Adresa Firmy

Rozstání 159

Světlá pod Ještědem

463 43

Kontaktní informace

Leoš Janeček - Stavební práce

Email:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Web: http://www.leosjanecek.cz/

Mobil: +420 732 984 323