Sádrokartonové práce

Sádrokartonové práce

Sádrokartony se používají  v interiérech u nových i starších staveb a to nejen rodinných domů, ale i komerčních prostor. Hodí se k využití při rekonstrukci bytových, občanských a průmyslových objektů. Sádrokartony mají velkou protipožární odolnost, velmi dobře izolují zvuk - akustická izolace, mají skvělé tepelně izolační vlastnosti, vykazují dobré stavební vlastnosti - je lehký, snadno manipulovatelný, umožňuje rychle měnit interiér vašeho bytu nebo kanceláře, má neomezené rozměry, je ekologický, má upravitelný povrch, lze jej malovat i obkládat.

Další uplatnění najde sádrokarton, pokud potřebujete například snížit stropy, vestavět novou příčku, pro půdní vestavby nebo úpravu, změnu designu místnosti.

Dlouholetá praxe v oboru sádrokartonářských prací zaručuje kvalitu našich služeb.

Veškeré zakázky na sádrokartonové práce provádíme nejen v okolí Světlé pod Ještědem, ale také v Jablonci nad Nisou, Liberci, Turnově, Semilech, Jičíně, i v Mladé Boleslavi. V těchto městech jsme úspěšně realizovali již řadu zakázek.

Pro inspiraci se můžete podívat do fotogalerie na realizaci sádrokartonových prací.

Stavby a opravy komínů

Stavby a opravy komínůKomín je velmi důležitou součástí stavby. Proto byste řešení celé koncepce komínu neměli nechávat až na poslední chvíli. Předejdete tak případným nejasnostem a zbytečným komplikacím. Prvním krokem k novému komínu... Zjistit více>>

Obklady koupelen

Obklady koupelenObklady do koupelny jsou nepostradatelným prvkem každé moderní koupelny, protože dotvářejí celkový vzhled interiéru. Zařiďte si koupelnu přesně podle vašich představ a vyberte si ty správné obklady do koupelny...    Zjistit více>>

Adresa Firmy

Rozstání 159

Světlá pod Ještědem

463 43

Kontaktní informace

Leoš Janeček - Stavební práce

Email:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Web: http://www.leosjanecek.cz/

Mobil: +420 732 984 323