Omítky a dlažby

Omítky a dlažby

Omítky mají prakticky neomezené možnosti použití při různých rekonstrukcích, finálních opravách povrchů a při dokončovacích pracích ve všech typech interiérů. Široká nabídka a především výhody použití umožňují v maximální míře uspokojit i ty nejnáročnější požadavky a představy.

Pro následnou  povrchovou úpravu omítek malbou, nebo dekorem byste měli už předem zvážit, jaký typ omítky bude nejvhodnější. Nejrozšířenější štuková omítka ne vždy uspokojí ty zákazníky, kteří očekávají hladkost a perfektní detail. Takovým zákazníkům pak nabízíme omítku stěrkovou, která právě svou hladkostí a dojmem dokonale čistých linií vyniká. Dále realizujeme omítky sádrové a to jak hladké, tak zrnité.

Dlažba

Při výběru dlažby je důležitá tvrdost a odolnost dlažby, která je rozdílná u dlažby venkovní a interiérové. Dlažba je oblíbená především pro snadnou údržbu a praktický úklid. Zařiďte si podlahu z dlažby dle Vašich představ.

VNITŘNÍ DLAŽBA

Vnitřní dlažba je velmi žádaným doplňkem interiérů obytných prostor v domech i bytech. Dlažba nabízí širokou škálu možností pro zútulnění daného prostoru, především díky velmi široké škále nabízených vzorů.

Nejprve provedeme zaměření celkového prostoru pokládky a v případě renovace odstraníme původní dlažbu. Následně připravíme a vyrovnáme povrch pro pokládku nové dlažby. Poslední fází prací je vlastní pokládka dlažby, včetně dodávky veškerého potřebného materiálu. Dodávka prací je ukončena začištěním prostoru pokládky a úklidem.

VENKOVNÍ DLAŽBA

U venkovní dlažby je kladen vysoký nárok na kvalitní materiály již při výrobě. Venkovní dlažba musí splňovat požadavky na vysokou odolnost vnějších živelných vlivů jako je především déšť a mráz. Dlažbu lze použít při obkládání bazénů, teras i schodišť.

Veškeré zakázky na omítky a dlažby provádíme nejen v okolí Světlé pod Ještědem, ale také v Jablonci nad Nisou, Liberci, Turnově, Semilech, Jičíně, i v Mladé Boleslavi. V těchto městech jsme úspěšně realizovali již řadu zakázek.

Pro inspiraci se můžete podívat do fotogalerie na realizaci omítek a pokládky dlažby.

Stavby a opravy komínů

Stavby a opravy komínůKomín je velmi důležitou součástí stavby. Proto byste řešení celé koncepce komínu neměli nechávat až na poslední chvíli. Předejdete tak případným nejasnostem a zbytečným komplikacím. Prvním krokem k novému komínu... Zjistit více>>

Obklady koupelen

Obklady koupelenObklady do koupelny jsou nepostradatelným prvkem každé moderní koupelny, protože dotvářejí celkový vzhled interiéru. Zařiďte si koupelnu přesně podle vašich představ a vyberte si ty správné obklady do koupelny...    Zjistit více>>

Adresa Firmy

Rozstání 159

Světlá pod Ještědem

463 43

Kontaktní informace

Leoš Janeček - Stavební práce

Email:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Web: http://www.leosjanecek.cz/

Mobil: +420 732 984 323